LVI-Gaten pääkonttori sijaitsee Jyväskylässä Ylistönmäellä, Kielon rakennuksessa 24. Asiakaspysäköinti sijaitsee rakennuksen vastapäätä.

 asiakaspalvelu@lvi-gate.fi
  020-7404255

Tekijät

Teemme LVI-työstä henkilökohtaista. Meiltä saat puhelinnumeron, johon voit soittaa koska vain, kun tarvitset apua. Ja parasta siinä on, että siitä numerosta vastataan aina.

Mikko Venäläinen

Mikko
Venäläinen

Etelä-Suomi

040 526 1522

mikko.venalainen@lvi-gate.fi

Miika Gummerus

Miika
Gummerus

Itä-Suomi

040 568 4423

miika.gummerus@lvi-gate.fi

Jarno Gummerus

Jarno
Gummerus

Keski-Suomi

040 574 2533

jarno.gummerus@lvi-gate.fi

Aki Kankaanpää

Aki
Kankaapää

Pohjanmaa

050 388 0871

aki.kankaanpaa@lvi-gate.fi

Eero Solitanner

Eero
Solitanner

Länsi-Suomi

040 414 0630

eero.solitanner@lvi-gate.fi

Pekka Vesterinen

Pekka
Vesterinen

Projektit

050 477 9990

pekka.vesterinen@lvi-gate.fi

Krista Kokkonen

Krista
Kokkonen

Osto ja markkinointi

Äitiyslomalla

krista.kokkonen@lvi-gate.fi

Timo Latva-aho

Timo
Latva-aho

Varasto

044 568 7101

timo.latva-aho@lvi-gate.fi

Päivi Pokela

Päivi
Pokela

Laskutus

050 568 8140

paivi.pokela@lvi-gate.fi

Tapani Gummerus

Tapani
Gummerus

Toimitusjohtaja

0400 246 527

tapani.gummerus@lvi-gate.fi




LVI-Gate Oy


Verkkolaskuosoite: 003719364103

Y-tunnus: 1936410-3

Verkkolaskuoperaattori: Nordea

Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Paperiset ostolaskut ja laskut joissa liitteitä:

LVI-Gate Oy
PL 41194
01051 LASKUT


Käyntiosoite:

Ylistönmäentie 24
40500 Jyväskylä

Logistiikka:

Yhdystie 2 A
62800 Vimpeli

 

MERIKARVIAN LVI-TUOTE MERISER RUB VIEGA