Yhteystiedot

Käyntiosoite

Alasinkatu 5, 40320 Jyväskylä

Logistiikka

Alasinkatu 5, 40320 Jyväskylä

Verkkolaskuosoitteemme on 003719364103
Y-tunnuksemme on 1936410-3
Verkkolaskuoperaattorimme on Maventa
Välittäjän tunnus 003721291126
pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH
Sähköposti PDF-laskuille laskutus@lvi-gate.fi

Eero Solitanner

LVI-Gatella vuodesta 2016

Eero
Solitanner

Aluepäällikkö
Satakunta, Uusimaa, Varsinais-Suomi

040 414 0630

eero.solitanner@lvi-gate.fi

Seray Serengil-Ohraluoma

LVI-Gatella vuodesta 2020

Seray
Serengil-Ohraluoma

Aluepäällikkö
Etelä-Pohjanmaa, Häme, Pirkanmaa

050 477 2854

seray.serengil-ohraluoma@lvi-gate.fi

Aki Kankaanpää

LVI-Gatella vuodesta 2014

Aki
Kankaanpää

Alue-edustus
Pohjois-Suomi

050 388 0871

aki.kankaanpaa@lvi-gate.fi

Aki Kankaanpää

LVI-Gatella vuodesta 2022

Jenny
Niemelä

Aluemyyjä
Keski-Suomi, Savo

050 403 9870

jenny.niemela@lvi-gate.fi

Laura Nieminen

LVI-Gatella vuodesta 2022

Laura
Nieminen

Myynti, verkkokauppa

050 440 1795

laura.nieminen@lvi-gate.fi

Oskari Harviainen

LVI-Gatella vuodesta 2022

Oskari
Harviainen

Myynnin
koordinaattori

050 454 5000

oskari.harviainen@lvi-gate.fi

Vesa Rauhala

LVI-Gatella vuodesta 2020

Vesa
Rauhala

Ostot ja Laskutus, varasto

044 568 7101

vesa.rauhala@lvi-gate.fi

Jesse Minkkinen

LVI-Gatella vuodesta 2022

Jesse
Minkkinen

Varasto

050 568 8140

jesse.minkkinen@lvi-gate.fi

Krista Kokkonen

LVI-Gatella vuodesta 2018

Krista
Kokkonen

Markkinointipäällikkö

045 671 1465

krista.kokkonen@lvi-gate.fi

Miika Gummerus

LVI-Gatella vuodesta 2016

Miika
Gummerus

Myyntipäällikkö

040 568 4423

miika.gummerus@lvi-gate.fi

Niko Harviainen

LVI-Gatella vuodesta 2008

Niko
Harviainen

Toimitusjohtaja

050 410 0000

niko.harviainen@lvi-gate.fi


Saammeko auttaa? Jätä soittopyyntö

Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian, viimeistään seuraavana arkipäivänä.

LVI-Gaten pääkonttori sijaitsee Jyväskylän Seppälässä.