Yhteystiedot

Käyntiosoite

Alasinkatu 5, 40320 Jyväskylä

Logistiikka

Alasinkatu 5, 40320 Jyväskylä

Verkkolaskuosoitteemme on 003719364103
Y-tunnuksemme on 1936410-3
Verkkolaskuoperaattorimme on OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus E204503
Sähköpostilaskuosoite laskutus@lvi-gate.fi

Mikko Venäläinen

LVI-Gatella vuodesta 2017

Mikko
Venäläinen

Etelä-Suomi

040 526 1522

mikko.venalainen@lvi-gate.fi

Eero Solitanner

LVI-Gatella vuodesta 2016

Eero
Solitanner

Länsi-Suomi

040 414 0630

eero.solitanner@lvi-gate.fi

Aki Kankaanpää

LVI-Gatella vuodesta 2014

Aki
Kankaanpää

Pohjanmaa

050 388 0871

aki.kankaanpaa@lvi-gate.fi

Seray Serengil-Ohraluoma

LVI-Gatella vuodesta 2020

Seray
Serengil-Ohraluoma

Pirkanmaa

050 477 2854

seray.serengil-ohraluoma@lvi-gate.fi

Eetu Valkeejärvi

LVI-Gatella vuodesta 2020

Eetu
Valkeejärvi

Keski-Suomi

050 477 1041

eetu.valkeejarvi@lvi-gate.fi

Miika Gummerus

LVI-Gatella vuodesta 2016

Miika
Gummerus

Myyntipäällikkö

040 568 4423

miika.gummerus@lvi-gate.fi

Krista Kokkonen

LVI-Gatella vuodesta 2018

Krista
Kokkonen

Osto ja markkinointi

045 671 1465

krista.kokkonen@lvi-gate.fi

Tapani Gummerus

LVI-Gatella vuodesta 1991

Tapani
Gummerus

Toimitusjohtaja

0400 246 527

tapani.gummerus@lvi-gate.fi

Niko Harviainen

LVI-Gatella vuodesta 2008

Niko
Harviainen

Hallituksen pj.

050 410 0000

niko.harviainen@lvi-gate.fi

LVI-Gaten pääkonttori sijaitsee Jyväskylän Seppälässä.