Kartta

 

  Myyntitiimimme

Jarno Gummerus

JARNO GUMMERUS

Vastuualue: 6

Tuotepäällikkö

040 574 2533

jarno.gummerus@lvi-gate.fi

Aki Kankaanpää

AKI KANKAANPÄÄ

Vastuualue: 8, 9

050 388 0871

aki.kankaanpaa@lvi-gate.fi

 

Eero Solitanner

EERO SOLITANNER

Vastuualue: 3, 5

040 414 0630

eero.solitanner@lvi-gate.fi

 

Mikko Venäläinen

MIKKO VENÄLÄINEN

Vastuualue: 1

040 526 1522

mikko.venalainen@lvi-gate.fi

 

Miika Gummerus

MIIKA GUMMERUS

Vastuualue: 7, 10

Myyntipäällikkö

040 568 4423

miika.gummerus@lvi-gate.fi

 

Niko Harviainen

NIKO HARVIAINEN

Vastuualue: 2, 4

Kehitysjohtaja

050 410 0000

niko.harviainen@lvi-gate.fi

 

 

LVI-Gate Oy


Verkkolaskuosoite: 003719364103

Y-tunnus: 1936410-3

Verkkolaskuoperaattori: Nordea

Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Paperiset ostolaskut ja laskut joissa liitteitä:

LVI-Gate Oy
PL 41194
01051 LASKUT

Käyntiosoite:

Ylistönmäentie 24
40500 Jyväskylä

Logistiikka:

Yhdystie 2 A
62800 Vimpeli

 

Hallinto

Päivi Pokela

PÄIVI POKELA

Laskutus

050 568 8140

paivi.pokela@lvi-gate.fi

 

Timo Latva-aho

TIMO LATVA-AHO

Varasto

044 568 7101

timo.latva-aho@lvi-gate.fi

 

Krista Kokkonen

KRISTA KOKKONEN

Osto- ja markkinointivastaava

045 671 1465

krista.kokkonen@lvi-gate.fi

 

Tapani Gummerus

TAPANI GUMMERUS

Toimitusjohtaja

0400 246 527

tapani.gummerus@lvi-gate.fi

MERIKARVIAN LVI-TUOTE MERISER RUB VIEGA